مس در خانه های مدرن

امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی و گسترش و پیشرفت علم طراحی داخلی، اکثر افراد اهمیت زیادی به دکور و چیدمان وسایل خونه میدن. همین مسئله باعث افزایش تنوع و شکل‌گیری سبک‌های مختلف طراحی داخلی شده. خونه‌های مدرن دیگه یک شکل ثابت ندارن و هر روز معیارهای جدیدی برای به روز بودن و مدرن بودن ارائه میشه.

جالبه بدونید که حتی همین تعریف مدرن بودن دیگه مثل سابق منوط به استفاده از عناصر جدید نیست. اتفاقاً در این سالها سبک‌های زیادی از طراحی داخلی و چیدمان منزل شکل گرفته که در اونها از عناصر، اشیاء و چیدمان سنتی بهره گرفته‌ شده. سبک‌هایی متنوع مثل نئوکلاسیک یا بوهمی که هر کدوم حال و هوای خاص خودشون رو دارن. چیزی که طراحای داخلی بهش اقبال نشون دادن، اینه که بیایم از همون وسایل کهن و عناصری که برامون یادآوری خاطرات و سبک زندگی گذشته هستن بهره ببرم و اونها رو در قالب مدرن بگنجونیم. این همون هدفیه که ما هم سال‌هاست با نگاه بهش در زرمس فعالیت می‌کنیم و سعی می‌کنیم از ظروف مسی که نمادی از گذشته و اصالت ایرانی ماست، با طراحی مدرن و منحصر به فرد جایی در چیدمان خانه‌های امروزی پیدا کنیم.

ما در زرمس هدفمون زنده نگه‌داشتن نماد و نشانه‌های کهن در قلب خانه‌های مدرنه. به همین منظور سعی می‌کنیم تا از هنر طراحان به روز و خلاق برای طراحی ظروف زرمس استفاده کنیم و با در نظر گرفتن کاربرد این ظروف در خانه‌های امروزی، خودمون رو با روند مدرنیته همراه کنیم.

مس را از کجا بخریم؟

مزیت ظروف مسی نسبت به سایر ظروف؟

نحوه تمییز کردن ظروف مسی؟

 

مس را از کجا بخریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

دیده شده های اخیر

بستن

بستن

دسته بندی ها